DX51D+Zце широко застосовувана гарячеоцинкована-марка сталі, яка широко використовується в будівництві, автомобільних компонентах і побутовій техніці.

Тут «D» означає холоднокатану-сталь, «X51» вказує на рівень її продуктивності, а «+Z» означає покриття цинкуванням. Wanzhi Group постачає оцинковані шари від Z30 до Z350 із часто використовуваними специфікаціями, такими як DX51D Z100, Z140, Z180, Z275.
Серед популярних продуктів:
DX51D Z100 GI сталевий лист
Сталевий лист DX51D GI
Сталевий лист Galvalume
DX51D+AZ Galvalume / алюцинк лист
Хімічний склад DX51D+Z
| елемент | Типовий вміст (мас.%) | призначення |
|---|---|---|
| Карбон (C) | Менше або дорівнює 0,12 | Підвищує пластичність і формувальність |
| Марганець (Mn) | Менше або дорівнює 0,60 | Покращує силу |
| Фосфор (P) | Менше або дорівнює 0,025 | Запобігає ламкості при низьких температурах |
| Сірка (S) | Менше або дорівнює 0,025 | Покращує оброблюваність |
| Алюміній (Al) | Більше або дорівнює 0,020 | Покращує адгезію цинкового покриття |
Механічні та експлуатаційні властивості
| Власність | Типовий діапазон |
|---|---|
| Міцність на розрив | 270~350 МПа |
| Межа текучості | 140~240 МПа |
| Подовження (A80) | Більше або дорівнює 22% (підходить для глибокої витяжки) |
| Вага цинкового покриття | Поширені марки: Z60, Z120, Z180, Z275 |
| Стійкість до корозії | Сольовий спрей: 100~500 год без червоної іржі |
| Оздоблення поверхні | Звичайні цинкові блискітки, маленькі/великі блискітки або гладка поверхня для фарбування |
Матеріали та розміри
| Параметр | Специфікація |
|---|---|
| Стандартний | EN 10346 |
| Основний матеріал | Холоднокатана низьковуглецева сталь |
| Покриття | Чистий цинк (GI) або сплав цинку-заліза (GA), зазвичай GI |
| Товщина | 0,15 ~ 6,0 мм |
| Цинковий шар | Z60, Z80, Z100, Z120, Z150, Z180, Z200, Z275 |
| Ширина | 600 ~ 1500 мм (налаштовується для різання) |
Порівняння з подібними оцінками
DX51D+Z є європейським стандартним матеріалом EN 10346. Еквівалентні оцінки в інших стандартах:
| Стандартний | Подібний матеріал |
|---|---|
| EN 10346 | DX52D+Z, DX53D+Z, DX54D+Z |
| ASTM A653 | CS Тип B (США, цинк в унц./фут²) |
| JIS G3302 | SGCC (Японія) |
| GB/T 2518 | DC51D+Z (Китай) |
DX51D+Z проти DX52D+Z / DX53D+Z / DX54D+Z
| Оцінка | Рівень формування | Типові програми |
|---|---|---|
| DX51D+Z | Базовий | Простий згин, покрівлі, вентиляційні канали |
| DX52D+Z | Середній | Помірне тиснення, приладові панелі |
| DX53D+Z | Глибоке малювання | Паливні баки автомобільні, барабани пральних машин |
| DX54D+Z | Дуже глибокий малюнок | Прецизійні контейнери, складні конструктивні деталі |
Хімічне порівняння (мас.%)
| елемент | DX51D+Z | DX52D+Z | DX53D+Z | DX54D+Z |
|---|---|---|---|---|
| C | Менше або дорівнює 0,12 | Менше або дорівнює 0,10 | Менше або дорівнює 0,08 | Менше або дорівнює 0,06 |
| Мн | Менше або дорівнює 0,60 | Менше або дорівнює 0,50 | Менше або дорівнює 0,45 | Менше або дорівнює 0,40 |
| P | Менше або дорівнює 0,025 | Менше або дорівнює 0,025 | Менше або дорівнює 0,020 | Менше або дорівнює 0,020 |
| S | Менше або дорівнює 0,025 | Менше або дорівнює 0,025 | Менше або дорівнює 0,020 | Менше або дорівнює 0,020 |
| Ал | Більше або дорівнює 0,020 | Більше або дорівнює 0,020 | Більше або дорівнює 0,020 | Більше або дорівнює 0,020 |
Механічні властивості
| Параметр | DX51D+Z | DX52D+Z | DX53D+Z | DX54D+Z |
|---|---|---|---|---|
| Міцність на розрив (МПа) | 270~350 | 270~340 | 270~330 | 260~320 |
| Межа текучості (МПа) | 140~240 | 140~220 | 120~200 | 120~180 |
| Подовження (A80, %) | Більше або дорівнює 22 | Більше або дорівнює 24 | Більше або дорівнює 26 | Більше або дорівнює 28 |
| Твердість (HRB) | 50~70 | 48~65 | 45~60 | 40~55 |
DX51D+Z проти SGCC+Z / SGCD+Z
Хімічне порівняння (мас.%)
| елемент | DX51D+Z | SGCC+Z | SGCD+Z |
|---|---|---|---|
| C | Менше або дорівнює 0,12 | Менше або дорівнює 0,12 | Менше або дорівнює 0,08 |
| Мн | Менше або дорівнює 0,60 | Менше або дорівнює 0,50 | Менше або дорівнює 0,45 |
| P | Менше або дорівнює 0,025 | Менше або дорівнює 0,035 | Менше або дорівнює 0,025 |
| S | Менше або дорівнює 0,025 | Менше або дорівнює 0,035 | Менше або дорівнює 0,025 |
| Ал | Більше або дорівнює 0,020 | Більше або дорівнює 0,020 | Більше або дорівнює 0,020 |
Механічне порівняння
| Параметр | DX51D+Z | SGCC+Z | SGCD+Z |
|---|---|---|---|
| Міцність на розрив (МПа) | 270~350 | 270~410 | 270~380 |
| Межа текучості (МПа) | 140~240 | 140~240 | 120~220 |
| Подовження (A80, %) | Більше або дорівнює 22 | Більше або дорівнює 18 | Більше або дорівнює 26 |
| Твердість (HRB) | 50~70 | 50~75 | 45~65 |
Додатки
DX51D+Z: Покрівля, стіни, корпуси приладів, вентиляційні канали
SGCC+Z: Легкі конструктивні частини, меблі, тимчасові бар'єри
SGCD+Z: автомобільні паливні баки, глибоко{1}}пристрої
Обробка поверхні DX51D+Z
| Лікування | процес | Випадок використання |
|---|---|---|
| Анти-відбиток пальця (AF) | Акрилове покриття на водній- основі 0,5~1,5 мкм | Щити побутової техніки, електроніка |
| Фосфатування | Цинк-фосфатне покриття 2~4 г/м² | Автозапчастини під фарбування |
| Само-змащення | Над-тонке масло 0,5~2 г/м² | Точне штампування, зменшує знос матриці |
| Замаслення | Нержавіюча олія 0,5~3 г/м² | Довгостроковий-захист транспортування |
| живопис | PE/SMP/PVDF/HDP/PU 15~60 мкм | Покрівля, панелі, естетичний захист |
DX51D+Z Подальша обробка
DX51D+Z можна переробити в:
Профнастил, покрівельні панелі
Оцинкована стрічка, перфорований лист, штампований лист
Профілі, сітка-рабиця, оцинковані труби
Методи обробки включають: штампування, формування, зварювання, різання та композитне ламінування. Його чудова працездатність робить DX51D+Z дуже придатним для різноманітних промислових і будівельних застосувань.

Q1: Що означає позначення "DX51D+Z"?
A:Це стандартне європейське (EN) позначення марки сталі, оцинкованої зануренням:-
DX:Вказує, що це aформування сталів основному для холодного формування.
51:Цифрове позначення, що вказує на основну сталь з мінімальною межею текучості, як правило, менше або дорівнює 280 МПа та специфічними механічними властивостями, придатними для формування.
D:Позначаєрівень пластичності. "D" означає якість "витягування", вказуючи на хорошу або дуже добру пластичність для застосувань глибокої витяжки.
+Z:Визначає покриття:гаряче{0}}оцинкованез цинковим покриттям.
Q2: Які його основні механічні властивості?
A:Відповідно до EN 10346 типові властивості:
Межа текучості (Re):Зазвичай 140 - 300 МПа (Примітка: конкретний мінімум не встановлений; він базується на хімічному складі основної сталі для формування).
Міцність на розрив (Rm):270 - 500 МПа.
Подовження (A₈₀):Зазвичай більше або дорівнює 22% - 26% (мінімум залежить від товщини). Таке високе подовження є ключовим фактором його формування.
Це не-високоміцна сталь.Його цінність полягає в чудовій здатності до формування та захисті від корозії.
Q3: Що таке покриття «Z» і яка типова вага покриття?
A:"Z" означає aмасивне цинкове покриттянаноситься за допомогою безперервного гарячого цинкування-. Вага покриття вказується суфіксом (наприклад, Z140, Z275):
Приклад - DX51D+Z140:Мінімальна загальна маса покриття 140 г/м² (приблизно . 20 мкм на сторону, 40 мкм загалом). Загальні коди: Z100 (легкий), Z140 (стандартний), Z200/Z225 (важкий) і Z275 (надважкий для важких умов).
Q4: Які основні програми для DX51D+Z?
A:Це робоча конячка сталь для загального виробництва, де необхідні корозійна стійкість і формувальність, алене висока міцність конструкції. Загальні способи використання включають:
Повітропроводи HVAC та компоненти.
Корпуси побутової техніки (пральні машини, сушарки, корпуси).
Легкі будівельні панелі та профілі.
Загальні металеві шафи, корпуси та легкі меблі.
Сільськогосподарські та промислові контейнери.

